Nasz zespół

nazpotoczny

DR N. MED. NORBERT ZAPOTOCZNY

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ, PROKTOLOG

CODZIENNA PRAKTYKA

W swojej codziennej praktyce dr n. med. Norbert Zapotoczny zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem torbieli włosowej (zabieg SiLaC, Bascom Cleft Lift),  hemoroidów, szczelin odbytu oraz diagnostyką ultrasonograficzną i laserowym leczeniem żylaków (zabieg EVLT), leczeniem miażdżycy tętnic kończyn dolnych oraz tętnic dogłowowych oraz leczeniem ran przewlekłych i stopy cukrzycowej.

codzienna praktyka 2

Personel pomocniczy

14

Beata Kuśmierczyk

Instrumentariuszka

Monika Pawlowska

Monika Pawłowska

Pielęgniarka

04 1

Elżbieta Wrzesińska

Pielęgniarka

Ania crop

Anna Birut

Instrumentariuszka

Obsługa pacjenta

01 1

Agnieszka Plata

Asystentka

02b

Patrycja Ślepecka

Asystentka

Justyna 1

Justyna Fryc

Asystentka

AgnieszkaZ

Agnieszka Zdonek

Asystentka

02 1

Paulina Mazur

Koordynator ds. administracyjnych i recepcji

01b

Olga Puchała - Rozlazły

Manager Centrum Medycznego

Zarząd

Malgorzata Zapotoczna

Małgorzata Zapotoczna, MBA

Dyrektor Centrum Medycznego

Opinie pacjentów

Polecam w 100%.
Przyjazna atmosfera w klinice, Pan dr Zapotoczny rzeczowy i bardzo życzliwy. Zabieg usunięcia torbieli włosowatej, którą hodowałam od wielu lat, trwał wraz z konsultacją nie dłużej niż godzinkę. Po zabiegu tylko kilka dni bolało, i zaraz można było wrócić do życia! Małe milimetrowe ranki zagoiły się w ciągu dobrego miesiąca, nie dokuczając w tym czasie.
Super metoda! Jeśli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym!
Dziękuje

icon ios7 person 512

Anna H.

żródło: google.com

Wizyta i zabieg na najwyższym poziomie. Klinika nowoczesna, cały personel przyjazny i pomocny, szybki kontakt przy umówieniu pierwszej wizyty. Co do samego zabiegu wszystko poszło dobrze i do tego otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Świetny kontakt z pacjentem i duże doświadczenie.

icon ios7 person 512

Anna P.

źródło: google.com

Podczas konsultacji Pan Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegać leczenie. Termin zabiegu miałam już po 2 tygodniach. Sam zabieg najlepiej opisze fakt, że przyszłam na niego przerażona, a wyszłam z szerokim uśmiechem. Nie ma się czego bać, zabieg Bascom jest praktycznie bezbolesny, przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, a ja od każdym względem, nawet w recepcji czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam!

Anna

źródło: google.com