Nasz zespół

nazpotoczny

DR N. MED. NORBERT ZAPOTOCZNY

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ, PROKTOLOG

Opinie pacjentów

Polecam z czystym sumieniem – miła i profesjonalna obsługa. 4 tygodnie temu miałem wykonywany Bascom Cleft Lift przez dr Norberta Zapotocznego. Pan doktor bardzo sympatyczny, ale przede wszystkim konkretny. Rzeczowo i bez mydlenia oczu rozwiał wszelkie wątpliwości oraz zmartwienia. Sam zabieg, po znieczuleniu, praktycznie bezbolesny. Zarówno zabieg jak i rekonwalescencja wyglądała dokładnie tak jak zostało mi to wcześniej przedstawione. Kontakt z kliniką bardzo dobry, odpowiedz na korespondencje mailowa w ten sam dzień. Pozdrawiam również Panie towarzyszące podczas zabiegu. Dziękuje całemu personelowi!

Adam

źródło: znanylekarz.pl
Profesjonalizm oraz świetna atmosfera podczas wczorajszego zabiegu. Dr Zapotoczny to świetny specjalista i szczerze polecam leczenie w VenoMedica. Po zabiegu w szpitalu musiałem leżeć miesiąc w domu, a po zabiegu w VenoMedica na drugi dzień można normalnie funkcjonowaC, oczywiście zachowując ostrożność 🙂

Tomasz

źródło: znanylekarz.pl

Z całego serca polecamy klinikę, świetne indywidualne podejście do pacjenta, ogromne zainteresowanie ze strony doktora Zapotocznego po zakończonych zabiegach, empatyczna i przyjazna załoga. Bardzo dziękujemy za opiekę i troskę!

Miłosz

źródło: google.com

Pan Norbert w parę godzin i raptem 3 wizyty rozwiązał problem z którym borykałem się 3 lata. Po 4 tygodniach od wycięcia torbieli pilonidalnej leczenie jest praktycznie zakończone. Rana bardzo szybko się zagoiła, a sam zabieg wyglądał tak jak Pan doktor go przedstawił. Jestem zadowolony i polecam każdemu z tą nieciekawą przypadłością wizytę w VenoMedica we Wrocławiu.

Adam

źródło: znanylekarz.pl
Podczas konsultacji Pan Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegać leczenie. Termin zabiegu miałam już po 2 tygodniach. Sam zabieg najlepiej opisze fakt, że przyszłam na niego przerażona, a wyszłam z szerokim uśmiechem. Nie ma się czego bać, zabieg Bascom jest praktycznie bezbolesny, przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, a ja pod każdym względem, nawet w recepcji czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam!

Anna

źródło: google.com
Polecam Pana Doktora, bardzo dobry chirurg, cieszę się, że do niego trafiłam. Wcześniej konsultowałam się z czterema innymi lekarzami jednak Pan doktor wzbudził we mnie największe zaufanie. Od żadnego z poprzednich nie otrzymałam konkretnych informacji na temat leczenia, tzn. sposobu leczenia i jak długo będzie ono przebiegało po zabiegu. Pan Doktor po zabiegu pozostaje w stałym kontakcie z pacjentem, zawsze odpowiada na zapytania niemalże natychmiast.

Danuta

źródło: google.com

Personel pomocniczy

14

Beata Kuśmierczyk

Instrumentariuszka

Monika Pawlowska

Monika Pawłowska

Pielęgniarka

04 1

Elżbieta Wrzesińska

Pielęgniarka

Ania crop

Anna Birut

Instrumentariuszka

Obsługa pacjenta

01 1

Agnieszka Plata

Asystentka

AgnieszkaZ

Agnieszka Zdonek

Asystentka

Justyna 1

Justyna Fryc

Asystentka

AnnaP

Anna Pietrusiak

Asystentka

Administracja

02b

Patrycja Ślepecka

Koordynator ds. administracyjnych i recepcji

01b

Olga Puchała - Rozlazły

Manager Centrum Medycznego

Zarząd

Malgorzata Zapotoczna

Małgorzata Zapotoczna, MBA

Dyrektor Centrum Medycznego