Nasz zespół

DR N. MED. NORBERT ZAPOTOCZNY

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ, PROKTOLOG

CODZIENNA PRAKTYKA

W swojej codziennej praktyce dr n. med. Norbert Zapotoczny zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem torbieli włosowej (zabieg SiLaC, Bascom Cleft Lift),  hemoroidów, szczelin odbytu oraz diagnostyką ultrasonograficzną i laserowym leczeniem żylaków (zabieg EVLT), leczeniem miażdżycy tętnic kończyn dolnych oraz tętnic dogłowowych oraz leczeniem ran przewlekłych i stopy cukrzycowej.

Personel pomocniczy

Beata Kuśmierczyk

Instrumentariuszka

Monika Pawłowska

Pielęgniarka

Elżbieta Wrzesińska

Pielęgniarka

Obsługa pacjenta

Paulina Mazur

Asystentka

Agnieszka Plata

Asystentka

Olga Puchała - Rozlazły

Manager Centrum Medycznego

Zarząd

Małgorzata Zapotoczna, MBA

Dyrektor Centrum Medycznego

Opinie pacjentów

 • Polecam w 100%.
  Przyjazna atmosfera w klinice, Pan dr Zapotoczny rzeczowy i bardzo życzliwy. Zabieg usunięcia torbieli włosowatej, którą hodowałam od wielu lat, trwał wraz z konsultacją nie dłużej niż godzinkę. Po zabiegu tylko kilka dni bolało, i zaraz można było wrócić do życia! Małe milimetrowe ranki zagoiły się w ciągu dobrego miesiąca, nie dokuczając w tym czasie.
  Super metoda! Jeśli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym!
  Dziękuje

  Anna H.

  żródło: google.com
 • Wizyta i zabieg na najwyższym poziomie. Klinika nowoczesna, cały personel przyjazny i pomocny, szybki kontakt przy umówieniu pierwszej wizyty. Co do samego zabiegu wszystko poszło dobrze i do tego otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Świetny kontakt z pacjentem i duże doświadczenie.

  Anna P.

  źródło: google.com
Przewiń do góry